Sekcje


 

Owczarki i inne psy pasterskie
(FCI gr. 1)
Marta Górska
tel. 533-916-910
lusion@vp.pl
1 i 3 wtorek m-ca
od godz. 17.30

Owczarki niemieckie
(FCI gr. 1)
Urszula Macios
tel. 607-488-996
amaranthshadowfci@gmail.com
1 i 3 wtorek m-ca
od godz. 18.00

Sznaucer miniaturowy
(FCI gr. 2 sekcja 1)
 
Jolanta Robaczyk
tel. 570-005-450
jola.lara@wp.pl
z-ca Dariusz Myślicki
tel. 501-479-414
darmyslicki@gmail.com
2 i 4 wtorek m-ca
od godz. 17.30

Sznaucer olbrzym i średni
(FCI gr. 2 sekcja 1)
Agnieszka Grabałowska
tel. 608-444-248
graba81@interia.pl
1 środa m-ca
od godz. 18.00
 

Czarne teriery rosyjskie
(FCI gr. 2 sekcja 1)
 
Ewa Czarna
tel. 509-650-111
2 wtorek m-ca
od godz. 18.00
 

Pinczery i dobermany
(FCI gr. 2 sekcja 1)
 
Radosław Sieciński
tel. 605-548-596
alamarofci@gmail.com
2 wtorek m-ca
od godz. 18.00

Molosy typu dogowatego
(FCI gr. 2 sekcja 2.1)
 
Ewa Kozłowska
krajowy sędzia kynologiczny
tel. 508-564-055
gardeminka@o2.pl
z-ca Justyna Olech
tel. 785-086-334
hodowla.justyna@sulimer.pl
1 czwartek m-ca
od godz. 18.00

Rottweilery
(FCI gr. 2 sekcja 2.1)
Magdalena Niedźwiedź
tel. 604-453-893
angaros.rottweilers@gmail.com
2 czwartek m-ca
od godz. 18.00

Molosy typu górskiego
(FCI gr. 2 sekcja 2.2)
Szwajcarskie psy pasterskie
(FCI gr. 2 sekcja 3)
Dorota Tomkiel-Balcar
krajowy sędzia kynologiczny
tel. 797-709-712
dar_pamiru3@wp.pl
z-ca Marta Górska
tel. 533-916-910
lusion@vp.pl
2 i 4 czwartek m-ca
od godz. 17.00
 

Teriery
(FCI gr. 3 sekcja 1, 2, 4)
Beata Winowicz
tel. 798-266-350
z-ca Aleksandra Cepowska
tel. 512-234-222
1 i 3 wtorek m-ca
od godz. 17.30
 

Teriery typu bull
(FCI gr. 3 sekcja 3)
Agnieszka Kuryło
tel. 724-598-123
agnieszka.kurylo@interia.pl
z-ca Marta Dargiel
tel. 607-824-649
dargielmarta@gmail.com
1 czwartek m-ca
od godz. 16.30

Jamniki
(FCI gr. 4)
Aleksander Skrzyński
międzynarodowy sędzia kynologiczny
tel. 607-104-717
aleksander.skrzynski@onet.pl
z-ca Aleksandra Lichwiarska
tel. 510-381-308
olichwiarska@wp.pl
2 i 4 wtorek m-ca
od godz. 17.30

Szpice i psy w typie pierwotnym
(FCI gr. 5)
Arlena Maciąg
tel. 603-765-330
bushix@gmail.com
z-ca Sylwia Jasińska
509-291-591
1 i 3 wtorek m-ca
od godz. 17.30

Psy gończe i rasy pokrewne
(FCI gr. 6)
Kamila Smolska
asystent kyn.
tel. 503-086-338
kamila.smolska@gmail.com
1 środa m-ca
od godz. 18.00

Wyżły
(FCI gr. 7)
Anna Żwierełło-Kozłowska
tel. 695-778-977
a.zwierello@gmail.com
1 środa m-ca
od godz. 18.00

Aportery, płochacze i psy dowodne
(FCI gr. 8)
Anna Wantoch-Rekowski
asystent kyn.
tel. 515-072-697
hodowlazglebiserca@gmail.com

z-ca Milena Rozalska
tel. 691-964-787
mienarozalska@wp.pl
1 i 3 wtorek m-ca
od godz. 18.00

Psy ozdobne i rasy do towarzystwa
(FCI gr. 9 sekcja 1, 2, 3, 7, 9, 10)
 
Małgorzata Kwapisz
asystent kyn.
tel. 697-627-862
2 wtorek m-ca
od godz. 18.00

Psy ozdobne i rasy do towarzystwa (FCI gr. 9 sekcja 4, 5, 6, 8, 11) Katarzyna Michalska
tel. 502-305-594
cotondetulear1@yahoo.com
2 i 4 czwartek m-ca
od godz. 18.00

Charty
(FCI gr. 10)
Beata Soluch
tel. 604-633-801
1 wtorek m-ca
od godz. 18.00

Oddziałowa Komisja Szkoleniowa Psów Patrycja Frolenko
tel. 502-256-262
1 i 4 (ostatnia) środa m-ca
od godz. 18.00