Wystawy / Shows
   
Plan sędziowania / Judging plan (PDF)
 
Wykaz wystawców / List of exhibitors (PDF)

 

UWAGA !
Numery startowe będą wydawane na ringach od godz. 9.00, na których oceniana będzie dana rasa. Prosimy o odbiór numerów przed oceną psów.


ATTENTION !
In case of the properly paid entry the number is to be collected from the breed ring. Please collect the number before judging starts, from 9.00 A.M.
In case entry has not been paid, please contact the show office.


1. Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę oraz wydawanie katalogów w godz. 8.00 - 10.00
2. Początek oceny psów w ringach o godz. 10.30
3. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia upoważnia do wolnego wstępu jednej osoby z jednym zgłoszonym psem, w dniu jego wystawiania.
4. Na terenie wystawy oraz terenach przyległych obowiązuje ZAKAZ SPRZEDAŻY SZCZENIĄT.

1. Dogs registry time: 8.00 - 10.00 a.m. Judging in the rings from 10.30 a.m.
2. The confirmation of the registration allows to enter free of charge to the Show for one person of each dog entered.
3. Each dog must have a valid anti-rabies vaccination certificate.
4. Please be informed, that due to the FCI regulations selling puppies is not permitted in the Show area.
 
 
Wystawa - Show
  XXX Zachodniopomorska Wystawa Psów Rasowych
30. West Pomeranian National Dog Show (CAC)

Miasto - City, Date - Date

Szczecin, 10.06.2017

Miejsce - Place

Stadion Sportowy K.S. "ARKONIA", Szczecin, ul. Arkońska 1
 
GPS: 53.461332, 14.510466

Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries

1.06.2017

Opłaty - Entry Fees

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie. W przypadku nie opłacenia zgłoszenia, zostanie ono anulowane.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

Wystawcy krajowi - opłaty wniesione do dnia 1.06.2017 r. - data wpływu na konto oddziału ! 
(dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem)  100 zł
- za każdego następnego  90 zł
- za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt, weteranów  40 zł
- psy ras polskich (bez katalogu)  bezpłatnie
- konkurs Młody Prezenter  20 zł/dzień

UWAGA !  Przy jednoczesnym zgłoszeniu psa na dwie wystawy (sobota + niedziela) łączna opłata za zgłoszenia każdego psa jest niższa o 10,00 zł.

PARKING NA TERENIE WYSTAWY (ilość miejsc ograniczona)
Karty parkingowe w promocyjnej cenie 20 zł (na 1 dzień) można zakupić on-line w systemie wystawy.NET
Opłaty parkingowe wnoszone w dniu wystawy wynoszą 30 zł (za 1 dzień), w zależności od dostępności miejsc parkingowych.



ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment. If the fee is not paid, entry will be canceled.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

Foreign exhibitors
- for the first dog (with Catalogue)  35 EURO
- for every additional dog (without Catalogue)  25 EURO
- minor puppy, puppy and veteran class  15 EURO
- Polish Breeds  10 EURO
- Junior Handling  5 EURO

ATTENTION !  If the dog is registered to both shows (Saturday + Sundayl), the total fee for each dog is lowered by 5 Euro.

Parking at the showground (limited number of places available)
Parking tickets at special price are now available on-line at www.wystawy.NET system. Pre-order is only 5 EURO per day.
Normal price, paid on the show day, is 8 EURO a day and is dependable on number of parking space left (we cannot guarantee a parking place if you don not pre-order it)


Konto bankowe - Bank account

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

58 1020 4795 0000 9602 0155 3585
     PKO BP SA II O/Szczecin

Foreign exhibitors

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

Bank:  PKO BP SA II O/Szczecin
Kod BIC (Swift):  BPKOPLPW    PL 28 1020 4795 0000 9102 0256 4722

Bank address:  pl. Orła Białego 5, 70-562 Szczecin

Reklamy w katalogu

cała strona (cz-b) - 200 zł, pół strony (cz-b) - 100 zł

Adres organizatora - Organizer's address

Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Szczecinie
Al. Papieża Jana Pawła II nr 44, 70-415 Szczecin (skrytka poczt.
/PO Box 44) (Poland)
tel./phone
(0048) 91-43-46-509
Biuro czynne: wt, śr, czw 15.30 - 20.00
/ Office hours: Tuesday, Wednesday, Thursday 3.30 p.m. - 8.00 p.m.

Sędziowanie grup / Division of groups

  10.06.2017 (sobota/Saturday) - wszystkie grupy FCI / all FCI groups

Planowana obsada sędziowska - Judges

FCI 1 BEATA KLAWIŃSKA (PL)
     Bearded Collie
     Biały owczarek szwajcarski
     Bouvier des Flandres / Vlaamse Koehond
     Ceskoslovenský Vlciak
     Lancashire Heeler
     Nederlandse Schapendoes
     Owczarek australijski (typ amerykański)
     Owczarek kataloński
     Owczarek staroangielski - Bobtail
     Owczarek szetlandzki
     Owczarek szkocki długowłosy
     Owczarki belgijskie
     Puli kolorowy
     Saarlooswolfhond
     Welsh Corgi Cardigan
     Welsh Corgi Pembroke
     pozostałe rasy

MAREK CZERNIAKOWSKI (PL)
     Border Collie
     Owczarek niemiecki długowłosy
     Owczarek niemiecki krótkowłosy
     Owczarek południoworosyjski - Jużak
     Owczarki francuskie
     Polski Owczarek Nizinny
     Polski Owczarek Podhalański
 

FCI 2 TOMASZ SITKIEWICZ (PL)
     Czarny terier rosyjski
     Doberman
     Holandse Smoushound
     Pinczer austriacki
     Pinczer małpi
     Pinczer miniaturowy
     Pinczer średni
     Sznaucer olbrzymi

EWA SITKIEWICZ (PL)
     Sznaucer miniaturowy
     Sznaucer średni

JAROSŁAW GRUNT (PL)
     Appenzeller
     Bernardyn długowłosy
     Berneński pies pasterski
     Duży szwajcarski pies pasterski
     Hovawart
     Landseer (typ kontynentalno-europejski)
     Leonberger
     Mastif angielski
     Mastif hiszpański
     Mastif tybetański
     Nowofundland
     Owczarek kaukaski
     Owczarek środkowoazjatycki
     Rottweiler
     Shar Pei

IWONA MAGDZIARSKA (PL)
     Bokser
     Buldog angielski
     Cane Corso Italiano
     Dog argentyński
     Dog kanaryjski
     Dog niemiecki
     Dog z Majorki
     pozostałe rasy
 

FCI 3 DOMINIKA KUBISZ (PL)
     Airedale Terrier
     Australian Silky Terrier
     Border terrier
     Cairn Terrier
     Dandie Dinmont Terrier
     English Toy Terrier
     Foksterier krótkowłosy
     Foksterier szorstkowłosy
     Dandie Dinmont Terrier
     English Toy Terrier
     Irish Soft Coated Wheaten Terrier
     Jack Russell Terrier
     Kerry Blue Terrier
     Lakeland Terrier

BEATA KUJAWSKA (PL)
     Manchester Terrier
     Niemiecki terier myśliwski
     Norfolk Terrier
     Norwich Terrier
     Parson Russell Terrier
     Sealyham Terrier
     Skye Terrier
     Terier australijski
     Terier brazylijski
     Terier czeski
     Terier irlandzki
     Terier szkocki
     Terier walijski
     West Highland White Terrier
     Yorkshire Terrier

GRZEGORZ WERON (PL)
     American Staffordshire Terrier
     Bulterier
     Bulterier miniaturowy
     Staffordshire Bull Terrier
 

FCI 4 LESZEK SALAMON (PL)
     wszystkie rasy
 

FCI 5 LESZEK SALAMON (PL)
     wszystkie rasy
 

FCI 6 IZABELA KRASOWSKA-SALAMON (PL)
     wszystkie rasy
 

FCI 7 ANDRZEJ KAŹMIERSKI (PL)
   
wszystkie rasy

 

FCI 8 RENATA NIKLASIEWICZ (PL)
     wszystkie rasy
 

FCI 9 ANDRZEJ KAŹMIERSKI (PL)
     Chin japoński
     Chiński grzywacz
     Lhasa Apso
     Pekinczyk
     Shih Tzu
     Spaniel tybetański
     Terier tybetański

JERZY OLSZEWSKI (PL)
     Bichon Frise
     Brabantczyk
     Cavalier King Charles Spaniel
     Chihuahua długowłosy
     Chihuahua krótkowłosy
     Coton de Tuléar
     Gryfonik brukselski
     Hawańczyk
     Maltańczyk
     Pudel duży
     Pudel miniaturowy
     Pudel średni
     Pudel toy
     Rosyjski toy
     Spaniel kontynentalny miniaturowy
     pozostałe rasy

IWONA MAGDZIARSKA (PL)
     Boston Terrier
     Buldog francuski
     Mops
 

FCI 10 BLANKA HORBATOWSKA (PL)
     wszystkie rasy

 

FCI - ANDRZEJ KAŹMIERSKI (PL)
   
rasy nieuznane przez FCI
 

Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
RENATA NIKLASIEWICZ (PL)


Regulamin konkursu Młody Prezenter

KONKURENCJE FINAŁOWE

Młody Prezenter / Junior Handling - Renata Niklasiewicz
Najlepsze Młodsze Szczenię - Jerzy Olszewski
Najlepsze Szczenię/ Best puppy - Beata Klawińska
Najlepszy Weteran / Best veteran - Iwona Magdziarska
Najlepszy Pies Rasy Polskiej / Best of polish breeds - Leszek Salamon

Najlepszy Pies w Grupie / Best of groups:
I Grupa FCI - Marek Czerniakowski
II Grupa FCI - Iwona Magdziarska
III Grupa FCI - Andrzej Kaźmierski
IV Grupa FCI - Leszek Salamon
V Grupa FCI - Leszek Salamon
VI Grupa FCI - Izabela Krasowska-Salamon
VII Grupa FCI - Andrzej Kaźmierski
VIII Grupa FCI - Renata Niklasiewicz
IX Grupa FCI - Jerzy Olszewski
X Grupa FCI - Blanka Horbatowska

Najlepszy Młodzieżowy Pies / Best junior - Jarosław Grunt

BEST IN SHOW – ANDRZEJ KAŹMIERSKI
 

Obsada sędziowska może ulec zmianie.


Aktualizacja / Update: 07-06-2017

Obsługa wystawy: wystawy.net