UWAGA - AWARIA TELEFONU
Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Szczecin informuje o awarii telefonu stacjonarnego 91 434 65 09.
Do czasu rozwiązania problemu w celu kontaktu
prosimy dzwonić pod drugi numer telefonu 91 812 85 37


WAŻNA INFORMACJA !


W związku z małą ilością zgłoszeń jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na dzień 21 września 2022 r. przegląd hodowlany, za co bardzo przepraszamy wszystkich, którzy zgłosili swoje psy.
Właściciele zgłoszonych psów otrzymają indywidualne odpowiedzi drogą mailową z informacjami na temat nowego terminu przeglądu hodowlanego. Wszystkie zgłoszenia i opłaty zostaną przeniesione na październikowy przegląd hodowlany. Poinformujemy wkrótce o nowym terminie.

WYNIKI KONKURSU NA NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANEGO PSA ODDZIAŁU SZCZECIN
Przedstawiamy całościowe wyniki Rankingu Oddziałowego 2021

WYNIKI (plik PDF) >

Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia do konkursu, jeszcze raz gratulujemy wszystkim oraz życzymy dalszych sukcesów wystawowych w tym roku.


DOSTĘPNOŚĆ BIURA ODDZIAŁU ZKwP W SZCZECINIE

Z dniem 14 marca 2022 otwarte biuro Oddziału Szczecin dla naszych członków dostępne wtorek, środa, czwartek 15.30 – 20.00

Wracają także tradycyjne przeglądy miotów. Prosimy o kontaktowanie się z kierownikami sekcji w tej sprawie.

Kontakt do kierowników ->

Informujemy także, że nie gwarantujemy wydawania metryk w dniu przeglądu.

Prosimy o przestrzeganie wszelkich norm bezpieczeństwa tj. zakrywanie ust i nosa oraz odkażanie rąk.

Przypominamy, że płatność w biurze TYLKO gotówką.


Wysokość składki za rok 2022 wynosi 70,00 zł. Można ją opłacić w kasie Oddziału lub roku na konto: PKO BP SA II O/Szczecin 58 1020 4795 0000 9602 0155 3585


INFORMACJE DLA HODOWCÓW

Zgodnie z uchwalą Zarządu Głównego z dnia 25.07.2020 r. wprowadzony został obowiązek znakowania mikroczipem wszystkich szczeniąt urodzonych w hodowlach ZKwP po 01.01.2021 r.


CERTYFIKATY PRZYDOMKA HODOWLANEGO

Wnioski o certyfikat przydomka hodowlanego (dla już zarejestrowanych przydomków) dostępne są w systemie na stronie: www.e-zkwp.pl 

Każdy członek ZKwP, mający opłaconą składkę członkowską za rok bieżący, może dokonać rejestracji w systemie, a po aktywacji konta i zalogowaniu wysłać wniosek o certyfikat.
W celu ułatwienia rejestracji i logowania, można skorzystać z opcji logowania dla użytkowników systemu wystawy.NET, analogicznie jak jest w przypadku logowania do systemu rankingowego (docelowo system rankingowy zostanie włączony do systemu e-zkwp).

Certyfikat przydomka dostępny jest w dwóch formach:
elektronicznej (plik PDF) – bezpłatnej
drukowanej – odpłatnej (opłata wynosi 50 zł i można jej dokonać również w systemie – płatności on-line PayU). Wydrukowany certyfikat zostanie wysłany pocztą na adres właściciela oraz udostępniony również w postaci pliku PDF (do pobrania w systemie).


KOMUNIKAT ZG ZKwP
w sprawie zakazu cięcia uszu i ogonów u psów - WIĘCEJ >
 
 

Dog Shows in Szczecin